Öne Çıkan Yayın

Rennes Onur Yürüyüşü

20 Şubat 2015 Cuma

Kış Masalı

İstanbul bu hafta uzun zamandır görmediği kadar yoğun bir kar yağışı ile karşılaştı. Biz fotoğrafçılar da bu ender vakayı fotoğraflamak için fırsatı değerlendirmeye çalıştık. 18 Şubat'ta tipiyle uyandım ve işe gitmek için yollara düştüm. Elimde kamera sabahın daha ilk ışığında Kadıköy'ü fotoğraflayarak vapura kadar geldim ama vapurlar çalışmıyordu.

Turyol'un motorları ile yoğun siste karşıya geçtik. Bir kaç saatlik iş günü sonrası baktık ki mahsur kalacağız işten çıktık ve kendimi önce Galata'ya doğru attım. Baktım ki istiklal fotoğrafçıdan geçilmiyor ben de galata köprüsüne doğru indim. Köprü üstünde fotoğraf çekerken yoğun bir tipi başladı ve tekrar motora kendimi zor attım.

19 Şubat'ta da kar yağışı devam edince iş yerlerini açamadık. Bir gün önceden boğaz ağrısı başladığı için bünyeyi fazla zorlamak istemedim. Böylece Moda'da dolaşmaya karar verdim. Sonuçta bu kış için güzel bir karlı İstanbul fotoğrafları erzağı yapmış oldum.

SamsungNX1'in panorama modu ile elde çekildi


Tipide selfiecilik :)

Yukarıda yer alan tüm fotoğraflar, Samsung Electronics.Co., Ltd. tarafından sağlanan Samsung NX1 ve 18-55 Kit lens ile çekilmiştir.

Fotoğrafların devamını google+ ve Facebook üzerinden görebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder