Öne Çıkan Yayın

Rennes Onur Yürüyüşü

10 Ekim 2012 Çarşamba

2. Uluslararası Tekirdağ Fotoğraf ve Belgesel Sinema FestivaliTEFSAD'ın düzenlediği 2. Uluslararası Tekirdağ Fotoğraf ve Belgesel Sinema Festivali 2012 13-21 Ekim 2012 tarihleri arasında gerçekleştiriliyor.

Festival'in basın bülteninden;

"Kemal ELİTAŞ’a…

Festival, yakın zamanda aramızdan ayrılan değerli hocamız Kemal Elitaş’ın kendi değimi ile “Fotoğraf Emekçilerine” armağanıdır.
“BENİM GÖZLERİM, SİZİN DÜNYANIZ”

Tekirdağ Belediyesi ve Tekirdağ Valiliği’nin katkıları ile 13-21 Ekim 2012 tarihleri arasında TEFSAD (Tekirdağ Fotoğraf Sanatı Derneği) düzenlenecek olan 2.Tekirdağ Uluslararası Fotoğraf ve Belgesel Sinema Festivali hazırlıkları son hızla devam ediyor. 164 sanatçı,14 Ülke, 15 İl, yüzlerce fotoğraf… 35 uluslararası ve ulusal fotoğraf sergisi, 53 fotoğraf gösterisi, 25 belgesel film,eğitim/seminer, video-art ve fotoğraf e-dergi tanıtımı ile sizleri bekliyor. Birbirinden değerli katılımcı ve davetli sanatçılarımız ile ilgili bilgiye aşağıdaki Fotofest sayfamızdan ulaşabilirsiniz."

Çeşitli fotoğraf gösterilerinin yapılacağı festivalde biz de fotoğrafçılık hobimde baştan beri bana destek olan Anıl Tamer Yılmaz, Osman Karamehmetoğlu ve Lokman Karaçuha ile birlikte MOLA isimli bir fotoğraf gösterisi hazırladık. Ayrıntılara şuradan bakabilirsiniz.

14 Ekim 2012 Pazar günü Tekirdağ Belediyesi Kültür Merkezi'nde, saat 14:30'da gerçekleştirilecek, 15 dakika sürecek gösteri için biz de pazar günü Tekidağ'da olacağız. Bizden hemen önce de değerli gazeteci Ali Öz'ün gösterisi var. Yolu Tekirdağ'dan geçen tüm fotoğrafseverleri bekleriz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder